EXIF Date Changer indir
EXIF Date Changer

EXIF Date Changer indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Fotoğraf Tarih Bilgisini Değiştirme Programı

Fotoğraflarınızın EXIF bilgisini sunan EXIF Date Changer programıyla pratik bir şekilde tarih bilgisini değiştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan EXIF Date Changer programı tarih sıralamasına göre görüntülemek isteyen kullanıcılara rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırmak için hazırlanmıştır. 

Hatalı ayarlanan yahut fotoğraf makinalarında unutulan fotoğrafların tarih bilgisini düzeltmenize imkan sağlamaktadır. Toplu olarak tarih bilgisini değiştirmeye olanak tanır. Genel olarak bu uygulama ile resimlerdeki tarih ve saat bilgilerini toplu olarak yeniden düzenleyebilirsiniz. 

Başlıklar, filigranlar ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz. Dünyanı her yerinden birçok kullanıcıya baş ağrısı veren bir konuyu ele alan program özellikle yurtdışında farklı saat diliminde seyahat ederken EXIF verileri doğru olmamasıyla birlikte bu yanlış girişlerini düzeltmek üzere bir uygulama sağlar. 

Ayrıca, orijinal değişiklik tarihini korumak, dosya oluşturma tarihini çekilen tarihe ayarlamak ve orijinal dosyayı kaldırmak için özel ayarlar bulacağınız Seçenekler sekmesine göz atabilirsiniz. Dosyaları yeniden adlandırmak için EXIF ​​verilerini de kullanabilirsiniz, bu yüzden evet, uygulama toplu yeniden adlandırma da yapabilir. Sonuç olarak eğer sizde fotoğraflarınızın EXIF bilgilerini değiştirmek istiyorsanız mutlaka EXIF Date Changer'e bir şans tanımalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.5.1.15102
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,073
HEMEN İNDİR (6.98 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?