Facebook Görüntülü Programı

Facebook Görüntülü Programı

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Facebook Üzerinden Videolu Konuşma Programı

Neredeyse 7'den 70'e herkes Facebook kullanıyor. Kısa bir süre içerisinde kullanıcısı milyonları aşınca Facebook dahada geliştirildi. Yeniliklere açık olan Facebook zaman tünelinden sonra görüntülü konuşma uygulaması başlattı. Artık arkadaşlarınız ile facebook üzerinden görüntülü olarak sohbet edebileceğiniz açıklanmıştı. Ancak Facebook'ta ne kadar yükleme başlatılsada başlatılmamış ve yüklenmemiş görünüyor. Bu program ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Facebook'ta Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Facebook'un aslında standart bir konuşma penceresi var ancak bu herkesde normal çalışmıyor. Bu nedenle hazırlanmış programı indirerek Facebook'ta kopyalamış olduğunuz url adreslerini otomatik olarak algılayabilen bir sistem sayesinde size zahmet vermeden kolay bir şekilde indirilmektedir. Artık sizde Facebook üzerinden görüntülü görüşmelerinizi akıcı bir şekilde bu program aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamayı çalıştırabilmeniz için bu programın bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Sitemizden indirme işlemini güvenli bir şekilde başlatarak arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden görüntülü sohbet edebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sohbet - İletişim
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
79,680
GELİŞTİRİCİ
Facebook + Skype
HEMEN İNDİR (481.95 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
mehmet mehmet 10 ay önce
slm arkadaşlar
büşra büşra 10 ay önce
telefonum nokia c 5 what app kullanabilirmiyim
Ziyaretçi Ziyaretçi 10 ay önce
çok güzel süper