Facebook Password Remover

Facebook Password Remover

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Facebook Şifresi Kırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Facebook Password Remover programı sayesinde kolay bir şekilde Facebook şifresini öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz program Facebook şifresi bulmanıza yardımcı oluyor. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Facebook Password Remover programı şifreleri anında tespit etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca farketmeden bilgisayarınızda depoladığınız şifrelere de ulaşabilirsiniz. 

Hatırlamadığınız Facebook şifrelerini bulmanıza imkan sağlamaktadır. Facebook şifresi bulma amacıyla hazırlanmış Facebook Password Remover programı depolanan tarayıcılara kaydedilmiş tüm Facebook şifrelerine hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. 

Programın desteklediği internet tarayıcıları:
Internet Explorer (tüm sürümler değil)
Google Chrome
Mozilla Firefox
Opera
Comodo Dragon
Flock
SRWare
SeaMonkey
CoolNove

Facebook Password Remover programıyla bulunan şifreler HTML dosyaları halinde kaydedilmektedir. Bulunan şifrelerin bilgisayardan silinmesini sağlamanız da mümkün oluyor. Güvenlik açığı barındıran şifre ve kullanıcı adı bilgilerini ortadan kaldırabilirsiniz. Facebook şifrenizi eğer unuttuysanız Facebook Password Remover programıyla yenden bulmanız gerekiyorsa da Facebook Password Remover programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal Ağ Yazılımları
VERSIYON
2.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
10,563
HEMEN İNDİR (1.58 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?