Fantasy Tales Online

Fantasy Tales Online

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fantastik Online Savaş Oyunu

Fantasy Tales Online, Windows kullanıcıları için hazırlanmış başarılı bir yapıya sahip rol yapma oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir oyun olup el konsollarımız üzerinde oynadığımız klasik oyun tadını burda da veriyor. 

Farklı tehlikelerle dolu zindanları ziyaret edilen Fantasy Tales Online oyununda bu zindanlarda çeşitli yaratıklarla bölüm sonu canavarlarıyla savaşıp ganimet ve tecrübe puanı peşinde koşuyorlar. Fantasy Tales Online oyununda zindanlar ise rastgele bir düzenle oluşturulmuş. Aynı zindanı 2. kez ziyaret ettiğiniz zaman karşınıza farklı bir tablo çıkabilir. Sürekli kendini tekrar eden oyunlardan keyif alamayan oyunseverlere ilaç gibi gelecek. 

Crafting sisteminin bulunduğu Fantasy Tales Online oyununda kendi ekipmanlarınızı da oluşturabilirsiniz. Birçok büyülü eşyaya yer veren Fantasy Tales Online oyununda ise ticaret oldukça önemli. Oyun içerisinde oluşturmuş olduğunuz eşyaları yada zindanlardan toplamış olduğunuz ganimetleri satarak paza kazanabiliyorsunuz. Bu paralarla oyun içi satın alımlar yapabilirsiniz. 

Ayrıca oyuncular kendi evlerine de Fantasy Tales Online oyununda sahip olabiliyor. Çeşitli eşyalar ve tuğlalar kullanarak kendi evinizi tasarlayabilirsiniz. İlginç bir başlanlık sistemi bulunduran oyunda kendi kasabanızın başkanını seçmeniz de mümkün. Bu sayede kasabanızı ortak bir şekilde savunup savaşlara girebiliyorsunuz. Geniş bir oyun dünyasıyla ön plana çıkan oyun sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanmaktadır. Eğer sizde online MMORPG tarzında oyunlar seviyorsanız Fantasy Tales Online oyununa da bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,707
GELİŞTİRİCİ
NA
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?