Farming Simulator 17

Farming Simulator 17 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gerçekçi Çiftlik Simülatörü

Farming Simulator 17 ile keyifli bir çiftlik oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış Farming Simulator 17 oyununda sizleri gerçekçi bir çiftlik simülasyon deneyimi bekliyor. Simülasyon serisinin yeni oyunu olarak sunulmaktadır. Daha önceki oyunlara göre daha iyi bir içerik yapısıyla karşımıza çıkıyor. Gerçekçi bir çiftlik işletme deneyimi yaşatan oyunda birçok farklı zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyor. Oyunda tarlamızı ekip biçip hasat yapmakla birtek uğraşmıyor. Aynı zamanda hayvan yetiştirip odunculukla da uğraşıyoruz. 

Farming Simulator 17 oyununda elde etmiş olduğumuz ürünlerin satışı yaparak oyun deneyiminizi daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Oyunda ihtiyacımız olan araçları satın alarak ilerleyip çiftliğimizin üretimini arttırmak için çabalıyoruz. 

Oyunda birçok ünlü markanın çiftlik araçları yer alıyor. Bunlar arasında Challanger, Valtra, Fendt, Massey Feguson yer alıyor. Oyunda gerçekçi fizik kurallarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınızla online bir şekild Farming Simulator 17 oyununu oynayabilirsiniz. Eğer sizde çiftlik oyunlarından keyif alıyorsanız Farming Simulator 17'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,933
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?