Fifa 12

Fifa 12

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Fifa 2012 Oyunu

Futbol oyunu denildiği zaman akıllara gelen bir oyun olan Fifa oyunun son sürümü Demo olarak yayınlandı. Yeni sürümü ve son sürümünde birçok yenilikle geldi. Geliştirilmiş görsel grafikleri gerçeğe yakın olmasından dolayı dikkat çekiyor. Yine bir EA klasiği olan oyun içerisinde sakatlık gerçeğini arttırmışlar. Daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz için içerisinde geliştirilmiş birçok özellik ve ölçüm bulunuyor.

Dünyanın en gözde en popüler oyunlarından biri olan FİFA 12 etkileyici özellikler bulunduruyor. Sizinde seveceğini umduğum oldukça kaliteli bir oyun. Eskisinden daha iyi ve eksiksiz bir futbol deneyimi içi FİFA 12'yi oynamalısınız.

Oyunun Demo sürümünde  Manchester City, AC Milan, Olympic Marseille, Borussia Dortmund, Barcelona ve Arsena gibi takımlar yer alıyor. Oyunun bütün özelliklerine sahip olmanız için oyunu satın almanız gerekiyor.

Eski sürümlerine göre sosyal yönlüğü arttırılmış ve gerçekçiliği artmıştır. Hoş grafik ve animasyonlara sahip online bir teknolojiye sahip. Gerçek hayattaki futbol deneyimini sizlere sunmak için geliyor diyebiliriz. Eğer sizde FİFA 2012 oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemi başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,253
GELİŞTİRİCİ
Electronic Arts
HEMEN İNDİR (1.55 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?