FileViewPro

FileViewPro

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Farklı Format Dosyaları Açma Programı

FileViewPro programı sayesinde farklı dosya türlerini tek bir program ile kolay bir şekilde açabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan FileViewPro programı farklı dosya türlerini tek bir programla açmanız için hazırlanmıştır.

Windows bilgisayarınızın bu dosya açılamıyor uyarısını ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. İstediğiniz formattaki tüm dosyaları açabilmenize olanak tanıyan FileViewPro programı farklı uzantılara sahip olan programları teker teker açmak yerine tüm dosya türlerini açabiliyorsunuz. 

Yüzlerce dosya türü bulunduran FileViewPro programı tüm belgeleri, şarkıları, videoları, fotoğrafları, dökümanları ve diğer dosyaları açmanıza imkan sağlamaktadır. FileViewPro programını kullanabilmek için özel bir bilgisayar deneyimine gerek yok. Dosya sıkıştırma, dosya bilgilerini düzenleme ve dosya paylaşımı gibi ekstra özellikler bulunduran FileViewPro programı tüm dosya türlerini açmanıza yardımcı olmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Özel bilgi gerektirmez. Aynı zamanda sürükle bırak özelliği ile daha kullanışlı bir program olmayı başarmıştır. Eğer sizde farklı dosya türlerini açmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız FileViewPro'yu Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
2015
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,311
HEMEN İNDİR (2.04 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?