Fingerbones

Fingerbones

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Korku Oyunu

Windows bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Fingerbones oyununda karanlığın içerisinde ilerleyip kendinize bir çıkış yolu bulmanız gerekiyor. Korku tabanlı bir oyun olup karanlığın hakimiyet kurduğu grafikler karşımıza çıkıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Fingerbones oyunun hikayesinde hafızasını yitirmiş bir şekilde uyanan bir kahraman yer alıyor. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan Fingerbones oyununda kahramanın gözlerini açmasıyla oyun başlıyor. Terk edilmiş bir binada uyanarak bulunan kahramanınız etrafını keşfetmeye ve başına neler geldiğini öğrenmeye çalışıyor. Ancak penceresinden süzülen zayıf altın rengindeki ışık dışında yolunu bulabilmesi için başka birşey bulunmuyor. İş biraz zor olduğu için karanlıka yolunu bulmak ise sizlere düşüyor. 

Oyundaki amacınız ise yerde gizemli notları keşfedip rahatsız edici olan hikayeyi ortaya çıkarmak. Bunun için elinizde birtek el feneriniz olacak. Kaliteli ses grafiklerinin yer aldığı ürpertici bir oyun olduğundan dolayı denemenizi önerdiğim oyunlardan biridir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,351
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?