Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Fire and Forget
Ücretsiz Yarış ve Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Fire and Forget oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Yüksek hızı bolca aksiyonla birleştiren keyifli bir yarış oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.  

Oyunda Nükleer savaş sonrası dünya harabeye dönmüş ve medeniyet yıkılmış. Terörist bir grup insanoğluna son darbeyi indirip dünya üzerinden insan neslini silmek için harekete geçmiştir. Oyunda bu tehditi ortadan kaldırmak için özel bir silah geliştirilmiş. 

Thunder Master III adındaki silah araç şeklinde karşımıza çıkıyor. Bununla yol alırken düşmanlarımıza ateş açabiliyoruz. Süper silahımız aynı zamanda hızla yol alırken zaman zaman uçabiliyor. Araca binip dünyayı kurtarmaya çalıştığımız Fire and Forget oyununda düşman araçları karşımıza çıkıyor aynı zamanda bize ateş ederek işleri daha zorlu hale getiriyor. Oyunda araçları yok etmek yahut silahlarımızla füzelerimizle ateş ederek düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. 

Aynı zamanda oyunda kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da karşı karşıya kalabiliyoruz. Oyunda bölümleri geçip aracımızı geliştirmemiz gerekiyor. Eğer sizde bu tarz savaş aynı zamanda yarış oyunlarını seviyorsanız mutlaka Fire and Forget'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
107.73 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,462
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.