Folder Sync

Folder Sync indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Klasör Eşitleme Programı

Folder Sync, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir yedekleme programı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Klasörlerinizi karşılaştırarak değişen ve yeni dosyaları otomatik olarak kolay bir şekilde yedeklemeniz mümkün. Başarılı bir klasör eşitleme programı olup farklı klasöleri takip altına almanıza imkan sağlayan Folder Sync programı değişiklikleri kolay bir şekilde gözlemlemenize yardımcı olmaktadır. 

Program aracılığıyla iki farklı klasörü karşılaştırarak bu klasörler içerisinde aynı olan, adı değişen, farklı olan, taşınmış, güncellenmiş yahut silinmiş olan dosyaları analiz edip sizlere listeleyebilmektedir. Folder Sync programı sayesinde eskiden yedek aldığınız klasörünü orjinal klasörün son haliyle kıyaslayabiliyorsunuz. Ancak bu değişikliklerin farkına da varıyorsunuz. 

İki klasör arasındaki farkları listeleyebilmenin dışında senkronize yapabilmenize imkan sağlayan Folder Sync programı yedek olarak saklamış olduğunuz klasörü sürekli olaran güncel tutmanız mümkün. İyi bir yedekleme işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan Folder Sync programıyla klasörleri tek tek yedekleyebildiğiniz gibi tam olarak bir yedekleme de yapabilirsiniz. İçerisinde çeşitli filtreleme seçenekleri bulunduran Folder Sync programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.0.0.208
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,656
HEMEN İNDİR (1.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?