Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Football Manager 2016
Popüler Futbol Menajerlik Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Football Manager, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Sega'nın başarılı aynı zamanda son serisinin gerçekçi futbol oyunudur. 

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Football Manager oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Kaliteli grafiklerin yer aldığı başarılı bir oyun olup temel olarak 50 farklı ülkenin liglerinde top koşturan takımlardan ibaret olup kontrolü tamamen siz sağlıyorsunuz. 

Simülasyon türünde olup gerçekçi bir deneyim yaşatan oyunda zengin içerikler yer alıyor. Aynı zamanda Türkçe desteğiyle de Türkiye'deki kullanıcıları memnun eden Sega birseysel sorunlarıyla takımınızın finansal ihtiyaçlarıyla medya ilişkileriyle daha birçok farklı detayla ilgilenebiliyorsunuz. 

Football Manager 2016 oyununda arkadaşlarınızla mücadele edebiliyorsunuz. Oyunun bu modunda oyuncuları takımınıza kazandırmanız ve mini ligde lider olmak için büyük bir çaba gösteriyorsunuz. Maçları canlı olarak izleyebildiğiniz Football Manager oyununda serisinin bir önceki haline göre gözle görülür değişiklikler yer alıyor. 

Oyunda maçlar esnasında sizi temsil eden menajer saha kenarında takımınıza talimatlar vermektedir. Geliştirilmiş grafikleriyle karşımıza çıkan Football Manager oyununun yapay zekası oldukça başarılı. Eğer sizde menejerlik oyunlarını seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,943
GELİŞTİRİCİ
SEGA
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.