Franz

Franz

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Mesaj Uygulamalarını Yönetme Programı

Tüm mesajlaşma uygulamalarını tek bir çatı altında toplamanıza imkan sağlayan Franz servisi çok iyi bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Günlük hayatınızda kullanmakta olduğunuz uygulamaları kontrol etmek artık neredeyse zor hale geldiyse Franz uygulamasıyla boşa giden zamanızı kısaltarak işlerinizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Stabil olarak çalışan başarılı bir program olup bilgisayarınıza indirme işlemini başlattıkran sonra kullandığınız mesajlaşma uygulamalarına tek bir kere giriş yapmanız yeterli olacaktır. Kullanmış olduğunuz mesajlaşma uygulamalarına giriş yaptıktan sonra Franz uygulaması üzerinden kontrollerini sağlayabilirsiniz.

İşini iyi bir şekilde gerçekleştiren başarılı bir yardımcı olduğunu söylemek mümkün. Her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Mesajlaşma servislerini kullanıyor ve hepsine tek tek ulaşmaktansa hepsine tek bir yerden ulaşmak için tercih edebilirsiniz.  

Ücretsiz olarak uygulamalarınızı yönetmek amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir program olup neredeyse tüm mesajlaşma uygulamalarını desteklemektedir. Aynı anda tüm mesajlaşma uygulamalarınıza erişmek konuşmalar arasında hızlı geçişler yapmak için Franz'ı kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli Araçlar
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,584
HEMEN İNDİR (42.53 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?