Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

FreePiano

reklam

Ücretsiz Piyano Çalma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızı bir piyano haline getirmek ister misiniz? Öyleyse FreePiano programını denemeniz gerekiyor. Program bilgisayarınızı fare ve klavyesini kullanarak piyano çalmamnıza imkan sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan program sadece piyano çalmanıza değil aynı zamanda çaldığınız çalışmaları kaydetmenize imkan sağlıyor. İçerisinde bulunan özellikleri kullanarak bilgisayarınızda farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dilerseniz aynı anda farklı klavye tuşları arasında geçiş yaparak hoş sesler elde edebilir dilerseniz de piyano tuşlarını klavye üzerinde dilediğiniz tuşa atayabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen seçeneklerin bol olduğu bir program olduğunu söylemek mümkün. 

Yükleme işlemini yaptıktan sonra harici bir MDI kaynağı yüklemesi gerektirmemektedir. DirectSound, ASIO ve WASAPI gibi çeşitli çıkış formatlarını desteklemektedir. 

Hazırlamış olduğunuz besteleri arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Video yada ses kaydı yaparak MP4 olarak paylaşabilirsiniz. kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasının yanısıra açık kaynak kodlu olarak sunulmaktadır. Eğer sizde bilgisayarınızda piyano çalmak istiyorsanız FreePiano programını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek bestelerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.5.2
BOYUT
2.41 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,897
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.