Full Speed

Full Speed

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet Hızlandırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Full Speed programı sayesinde internetinizin hızını arttırabilirsiniz. Web tarayıcılarını özelleştirmeniz için hazırlanmış olan Full Speed programı daha hızlı bir web deneyimi sunuyor. 

İlk olarak bilgisayarınızı test eden Full Speed programı bilgisayarınızın optimizasyona ihtiyacı olup olmadığını denetlemektedir. Yüzde 99 olasılıkla bilgisayarınızın optimizasyona ihtiyacı olduğunu belirtecek olan Full Speed programının üzerinde bulunan kırmızı Boost butonuyla optimizasyon işlemine başlayabilirsiniz. 

Ayrıca Full Speed programının yapmış olduğu değişikliklerden eğer memnun kalmadıysanız eski ayarlarınıza yine program üzerinde bulunan "restore to default"  sekmesi yardımıyla geri dönüş yapmanız mümkün. Programın bir güzel diğer özelliği ile internet bağlantı hızınızı farklı zamanlama seçenekleriyle test edip sonuçları farklı başlıklar altında kullanıcılara bildirmektedir. 

Gözle görülür bariz bir hız artışı sağlamıyor ancak daha hızlı bir şekilde dosya indirmenize, daha hızlı web sitesi gezinebilir, daha hızlı internet sayfalarına erişebilirsiniz. Video izlerken yada müzik dinlerken artık Full Speed programıyla internetiniz daha iyi bir performansa kavuşacaktır. Hız testi de yapabilen Full Speed programı internet bağlantınızı iyileştirmek için ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Hızlandırıcı
VERSIYON
5.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,460
HEMEN İNDİR (1.03 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?