Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Genymotion
Windows için Android Emülatörü

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Genymotion programı sayesinde Android cihazınızı bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Android cihazlarda kendi uygulamalarnı test etmeniz için hazırlanmış başarılı bir Android emülatörüdür. 

Ücretsiz olarak sunulan Genymotion programı 20 tane farklı modelle hazır olarak gelmektedir. İsterseniz içerisine yeni modeller eklemeniz de mümkün. Bu sayede deneyimlerinizi genişletebiliyorsunuz. 

Son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahip Genymotion programı Android cihazı bilgisayarınız üzerine kurabilmek için teknik bilgi sahibi olmanız gerekmiyor. Cihazı kurmak ve başlatmak ise oldukça kolay. Program hızlı bir şekilde Android kullanımını açmaktadır. Bu sayede bilgisayarınızın ekranından mobil uygulama ve oyunları kullanabiliyorsunuz. 

Genymotion programı kurulum sırasında VirtualBox'ı sisteminize otomatik olarak yerleştiren emülasyon işlemleri için VirtualBox altyapısına ihtiyaç duysa da program esas kurulumun içerisinde gelmesi sayesinde ayrı bir zahmet oluşturacağını düşünmüyorum. 

Hızlı bir şekilde çalışan Genymotion programı düşük kaynak kullanmaktadır. Emülasyonda bulunan uygulama ve oyunların ağırlıklarına göre bazı anlarda ne yazık ki ufak tefek takılmalar yapabiliyor. Zaten bu Android uygulamalarının temelde mobil cihaz kullanımı için hazırlandıkları için bu durum haliyle normal oluyor. Eğer sizde Android oyun ve uygulamalarını Windows bilgisayarınızda çalıştırmak istiyorsanız Genymotion'u deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.3
BOYUT
126.07 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,510
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.