Ghost in the Shell Stand Alone Complex First Assault Online

Ghost in the Shell Stand Alone Complex First Assault Online

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Online Aksiyon Oyunu

İnsanoğlunun ölümcül askerlerinden bile daha tehlikeli daha hızlı geleceğin yapısıyla donatılmış sokakları korumakla görevli aynı zamanda elit bir askeri güçten oluşturan Section 9'un üyelerinden birisi olduğumuz Ghost in the Shell Stand Alone Complex First Assault Online oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Oyunda nişan alma becelerilerinizi test edebiliyorsunuz. Eğer nişan alma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da seveceğine inanıyorum. Online olarak sunulan başarılı bir FPS oyunu olup ücretsiz olarak Windows bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. 

Oyunda oyuncular geleceğe doğru bir yolculuğa çıkıyor. Gelişen teknolojiye bağlı bir şekilde dünya düzeni küresel suç da evrim geçiriyor. Tüm bunlara bağlı olarak teröristler bu teknolojileri kullanarak insanlara saldırı düzenleyebiliyor. İnsanları bu inanılmaz teknolojiyle kontrol eden teröristlerle savaşmak üzere yetiştirilmiş özel askerlerden oluşan Section 9'un üyesi olarak bu savaşta bizde yerimizi oluyoruz. 

Ghost in the Shell Stand Alone Complex First Assault Online oyununda yönettiğimiz kahramanlar insan üstü yetenekleriyle fark oluşturuyorlar. Kaliteli grafiklerin benimsendiği oyunda farklı teknolojiler ve özel silahlardan faydalanabiliyoruz. Oyunda farklı kahraman sınıfları da bulunuyor. Her sınıfın kendine has araçları ve silahları bulunuyor. Bu sayede her sınıfta farklı bir oyun deneyimi yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo E6600 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 260 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 3 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,998
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?