Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Aksiyon Oyunu

Grafikleriyle aksiyon dünyasına yeni bir soluk getiren Ghost Recon: Wildlands oyunu ünlü Ghost Recon serisinin yeni oyunudur. 

Daha önce yayınlanmış olan seirisinde taktiksel bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkan Ghost Recon: Wildlands oyunu belli haritalarda kahraman timimizle birlikte görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Hedeflerinizi yok etmeye çalıştığınız Ghost Recon: Wildlands oyununda klasik bir yapı bulunmuyor. Görevleri tamamlamak için açık arazilere çıktığımız oyunda mekanlarda çarpışıyoruz. 

Hikayesi günümüze göre yakın bir zamanda geçtiği için oyun daha etkileyici bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dünya çapındaki uyuşturucu ticaretini durdurmak için dünyanın en büyük uyuşturucu kartelinin elinden Bolivya'yı kurtarmaya çalışıyoruz. Uyuşturucu ticaretini durdurmak için kendi kahramanlarımızı oluşturuyoruz. Oyunda maceraya sahip olup co-op modunda oyunu birlikte oynayarak görevleri beraberinde tamamlamaya çalışıyoruz. 

Görevleri daha eğlenceli hale getirmeniz Ghost Recon: Wildlands oyununda mümkün. Aynı zamanda görevleri nasıl tamamlayacağınızı da siz belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede kendi yolumuzu kendimiz çizerek oyunun kaderini belirliyoruz. Dilerseniz gece yarısı görevi gizli bir şekilde tamamlayabilir dilerseniz de gündüz gözüyle her yeri mermilerle çevirerek görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

60 farklı kara, deniz ve hava aracını kullanabilirsiniz. Harika manzaraların yer aldığı oyunda detaylı grafikler göz kamaştıracak nitelikte. Bu nedenle bilgisayarınızın donanımını zorlayablilir. Eğer sizde kahraman timinizle birlikte uyuşturucu ticaretini durdurmak istiyorsanız Ghost Recon: Wildlands oyununu oynayarak Bolivya'nın uyuşturucu ülkesi haline gelmemesi için mücadele edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,809
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Üst düzey grafiklere sahip.
  • Görevleri isteğinize göre yapılandıra
EKSİLERİ
  • Yüksek sistem gereksinimlerine sahip.