Glary Tracks Eraser

Glary Tracks Eraser

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Sabit Disk Temizleme Programı

Glary Tracks Eraser programı sayesinde diskinizde bulunan gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Glary Tracks Eraser programı ile diskinizdeki tüm eski ve gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak olan Glary Tracks Eraser programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Geçmiş temizliği yapmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Glary Tracks Eraser programı sade ve şık bir arayüze sahiptir. 

Programın kullanımında gözlemlediğim en güzel özellik ise sabit diskte yer alan kalıntı dosyaları ve gereksiz dosyaları siliyor olmasıdır. Bu özelliği sayesinde artıklar, bozuk dosyalar, programlardan kalan dosyaları ve diğer boş yer kaplayan tüm dosyaları silerek temizlik yapabiliyorsunuz. 

FlashGet, QuickTime, Flash Player gibi başka uygulamaların da yer aldığı programda tarihçe dosyaları ve indirilen dosyaların ortadan kaldırılmasını sağlayablirsiniz. Eğer sizde bilgisayarınızda kişisel güvenliği ve gizliliği sağlamak istiyorsanız Glary Tracks Eraser programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
5.0.1.43
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,444
HEMEN İNDİR (5.37 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?