Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Glary Tracks Eraser

reklam

Sabit Disk Temizleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Glary Tracks Eraser programı sayesinde diskinizde bulunan gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Glary Tracks Eraser programı ile diskinizdeki tüm eski ve gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak olan Glary Tracks Eraser programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Geçmiş temizliği yapmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Glary Tracks Eraser programı sade ve şık bir arayüze sahiptir. 

Programın kullanımında gözlemlediğim en güzel özellik ise sabit diskte yer alan kalıntı dosyaları ve gereksiz dosyaları siliyor olmasıdır. Bu özelliği sayesinde artıklar, bozuk dosyalar, programlardan kalan dosyaları ve diğer boş yer kaplayan tüm dosyaları silerek temizlik yapabiliyorsunuz. 

FlashGet, QuickTime, Flash Player gibi başka uygulamaların da yer aldığı programda tarihçe dosyaları ve indirilen dosyaların ortadan kaldırılmasını sağlayablirsiniz. Eğer sizde bilgisayarınızda kişisel güvenliği ve gizliliği sağlamak istiyorsanız Glary Tracks Eraser programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.1.43
BOYUT
5.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,349
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.