Glory of Generals 2 indir
Glory of Generals 2

Glory of Generals 2 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Popüler savaş Strateji Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Glory of Generals 2 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Hem Windows mobil cihazınızda hemde masaüstü bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Glory of Generals 2 ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Command & Conquer'in benzeri bir oyun olup sadece görsel açıdan ondan biraz zayıf. Hava, kara ve denizde üstünlük kurmanız gereken Glory of Generals 2 oyununda farklı stratejiler izlemeniz gerekebiliyor. Tekli modda oynamayı seçtiğiniz Glory of Generals 2 oyununda seçmiş olduğunuz askeri görevleri iyi bir başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Multiplayer modunda oynamanız mümkün.

Dünya genelinde komutanlara karşılıklı stratejileri uygulama imkanınız olan Glory of Generals 2 oyununda 70 birlik bulunmaktadır. Tabii bunları geliştirilebilir bir yapıya sahip olduğundan dolayı oyun daha zevkli geçiyor.  Aynı zamanda savaşın hakimi olmanıza yardımcı taktiksel kartları da kullanabilirsiniz. Eğer sizde strateji oyunlarından keyif alıyorsanız Glory of Generals 2'yi mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,811
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?