GoldBug Instant Messenger

GoldBug Instant Messenger

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı Mesajlaşma Programı

GoldBug Instant Messenger programı sayesinde internet üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edeblir ve dosya paylaşımları gerçekleştirebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz GoldBug Instant Messenger programı sayesinde internet üzerinden arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan GoldBug Instant Messenger programı dosya paylaşım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir ortamda arkadaşlarınızla mesajlaşmanıza imkan sağlayan GoldBug Instant Messenger programı güvenli bir şekilde anlık mesajlar göndermenize yardımcı olmaktadır. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan GoldBug Instant Messenger programı anlaşılır olmasından dolayı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sohbetlerinizin içerisine dosya eklemeniz de mümkün. Bu sayede arkadaşlar sırasında dosya ve film güvenli bir şekilde transfer edilmesi için gereken uygulamalar arasına katılmakadır. 

Mesajlaşma esnasında kullanabileceğiniz GoldBug Instant Messenger programını kullanmak için sorunsuz ve aktif bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Eğer sizde arkadaşlarınızla mesajlaşmak istiyorsanız GoldBug Instant Messenger programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Chat
VERSIYON
2.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,711
HEMEN İNDİR (93.41 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?