Goodgame Empire indir
Goodgame Empire

Goodgame Empire indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Online Türkçe Strateji Oyunu

İnternet aracılığı ile oynana en iyi stratejik oyunlardan biri olan Goodgame Empire Alman oyun şirketi Goodgame şirketi tarafından hazırlanmıştır. Oyunun amacı kendinize ait kalelerden oluşan bir saltanat kurup savaşlara katılmak. Strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Bu oyunu kullanmış olduğunuz İnternet tarayıcınız üzerinden yada bilgisayarınıza direk indirerek oynamanız mümkün. Oyunu oynamanız için yapmanız gereken şey hızlı ve kolay tamamlanan üyelik işlemini gerçekleştirmeniz. Kayıt işlemleriniz sırasında Oyuncu Adı, E-posta Adresi ve Şifre olmak üzere toplam 3 bilgi istenmektedir. Bu 3 bilgiyi girip kayıt işlemini yaparak oyuna girip kalenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Kurduğunuz krallığın gelişimini sağlamak en büyük göreviniz. Bunu gerçekleştirmek için farklı kaynaklar arayıp yeni madenler keşfetmeniz gerekiyor. Bunları yaparak ekonominizi geliştirir ve krallığınızı da büyütebilirsiniz. Ekonomiye verdiğiniz önem kadar askerlerinize de önem verip askerlerinizi güçlendirmelisiniz. Ordunuzu ne kadar güçlendirirseniz size karşı yapılan saldırılara karşı kolay atlatabilirsiniz. Yaptığınız saldırılarda başarılı olduğunuz sürece diğer krallıkları ele geçirip kendi krallığınızı da büyütme imkanınız oluyor.

Sizin için zor gelen düşmanlarınız olduğunda sizin kadar güçlü arkadaşlarınızla ittifak kurup düşmanlarınıza karşı zafer kazanabilirsiniz. Age of Empires tarzındaki strateji oyunları seviyorsanız Goodgame Empire'a ücretsiz bir şekilde üye olarak Türkçe dil desteği sayesinde hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
Türkçe / Almanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,680
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?