Gramps

Gramps

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kapsamlı Soy Ağacı Oluşturma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Gramps programıyla tüm ailenizin geçmişini kayıt altına alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Gramps programı kendi aile soy ağacınızı oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Açık kaynak kodlu olarak sunulan Gramps programıyla aile soy ağacı işlemini kolay bir şekilde bilgisayarınızda gerçekleştirebilirsiniz. 

Sizinle akraba olan kişileri, aile bireylerini ve sizinle aile kan bağı olan kişileri nesiller boyunca kayıt almanıza imkan sağlayacak bir geniş hazneye sahiptir. Aynı zamanda aile soy ağacına eklediğiniz kişilerin tüm kişisel bilgilerini de girmeniz mümkün. Tüm aileyi eklemenize ve aileleri ayrı ayrı oluşturabilmenize olanak sağlayan Gramps programı aynı zamanda harita desteğiyle geliyor. Bu kişilerin nerde yaşadıklarına dair konum bilgisi de girebiliyorsunuz.

Oldukça kapsamlı özelliklere sahip olan Gramps programıyla aile bireylerine ait fotoğrafları, videoları ve diğer medya dosyalarını da ekleyebiliyorsunuz. Geniş bir aileye sahip olan Windows kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir programdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Soy Ağacı
VERSIYON
3.1.1-4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,837
HEMEN İNDİR (26.96 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?