GreenBrowser

GreenBrowser

Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Kullanışlı Tarayıcı

Çok sekmeli tarama, otomatik doldurma yöneticisi, hızlı arama, eklentiler ve fare hareketlerini destekleyen Internet Explorer tabanlı tarayıcıdır. 

İnternet tarayıcı yazılımı kategorisi giderek büyüyor ve çoğunlukla eski uygulamalardan bazılarının zaman içindeki değerlerini ispatlayan başarılı motorlardan ilham aldığı gibi yeni eklemeler bizim için zaman zaman değerli olabiliyor.  Bunların arasında, Internet Explorer tabanlı bir çözüm olan GreenBrowser, bir şan için iddia yaratmaya çalışıyor.

Çoklu sekmeli ortam

Arayüz, iyi bilinen IE'nin işaretlerini taşıyor ancak bu belirli tarayıcı, form doldurucusu, fare hareketleri ve tabii ki sekmeli tarama gibi pek çok yenilik getiriyor.

Dahası, birkaç sayfa bir grup olarak kaydedebilir, hızlıca tarayıcıyı gizlemek için bir patron anahtarı etkinleştirebilir, sık kullandığınız web sitelerini tek bir tıklatarak açmanın yanı sıra eklentileri kurmak için Hızlı Arama Oluşturabilirsiniz.

Otomatik doldurma formları

Test ederken, GreenBrowser'a dahil edilmeyen birinin en önemli özelliği doldurma yöneticisi olduğuna karar verdik. Formları sizin yerinize otomatik olarak tamamlar; böylece bir web sayfası size her zaman sorduğunda adları, adresleri veya girişleri yazarken vakit harcamaya gerek kalmaz.

Performans

Birçok sekmeyi açık tutmak isterseniz, özellikle yüklenen sayfalarda bir sürü Flash öğesi varsa uygulamanın sistem kaynakları üzerinde biraz ağır olabileceğini göreceksiniz. Bununla birlikte, çoğu tarayıcıda olduğu gibi bu sorunun bu uygulama için geçerli olmadığını unutmamalısınız.

Yapılandırma ayarları

'Seçenekler' menüsü çok zengindir ve sekmeler, fare hareketi, açılır pencere filtreleri ve kısayol tuşları da dahil olmak üzere GreenBrowser aracılığıyla sunulan tüm özellikleri ayarlar. Hemen hemen her bir işlevi özelleştirebilir ve yazılımın sisteminizde nasıl çalıştığı kişiselleştirebilirsiniz.

Alt çizgi

Genel olarak, GreenBrowser, işletmedeki büyük markalardan başka bir şey denemek için istekli iseniz, uygun bir alternatif olabilir. Bazı kullanışlı işlevleri içerir ve kullanımı kolay olduğu için program çeşitli kullanıcılara hitap ediyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
6.9.1223
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,596
HEMEN İNDİR (1.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?