Grey Goo indir
Grey Goo

Grey Goo indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Bilim Kurgu Strateji Oyunu

Grey Goo, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bilim kurgu üzerine hazırlanmış çok oyunculu olarak sunulan başarılı bir strateji oyunudur. 

RTS gerçek zamanlı strateji türünde bir oyun olup Grey Goo'da uzayın derinliklerine yolculuk ediyoruz. Oyunun hikayesi ise insanoğlunun dünyayı terk etmesinden yüzyıllar sonrasında başlıyor. Diğer gezegenlerde yaşamanın sırrını çözen insanoğlu kaynak bakımından zengin Samanyolu gezegenlerini keşfetmiştir. Bunun dışında yeni uzaylı ırklar keşfedilmiş ve mevcut yaşam formları ise evrimleşmiştir. 

Farklı ırkların yer aldığı Grey Goo oyununda istediğiniz 3 farklı ırktan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. İnsanları, beta adı verilen uzaylıları ve Goo adlı gizemli organizmaları kontrol edebilirsiniz. Oyun içerisinde kendi karargahınızı kurup kaynak topluyorsunuz. Sürükleyici bir hikaye moduna sahip olan Grey Goo oyununda diğer oyunculara karşı savaşıyorsunuz. Online olarak oynanan oyun hoş görünen grafiklere sahip olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,658
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?