Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 Drift Modu
GTA için Drift Yanlama Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarlarınızda oynadığınız GTA 5 için hazırlanmış başarılı bir drift yapamasıdır. Oyunun orjinal versiyonuna sahip olan kullanıcıların dosyaları yedeklemesini öneriyorum. Çünkü resmi bir mod olmadığından dolayı oyun sunucularından banlanmanız söz konusu olabilir. 

Ücretsiz olarak sunulan GTA 5 Drift Modu sayesinde GTA 5 oyunu üzerinde gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Oyunda araçları dilediğiniz gibi yanlamasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda aracınızın süspansiyon ayarlarını veya fren gücünü de bu mod sayesinde değiştirebiliyorsunuz. 

GTA 5 Drift Modu Kurulumu:
Dosyayı indirdikten sonra arşiv dosyasını Winrar benzeri bir program ile açtıktan sonra içerisinde bulunan .exe uzantılı dosyayı oyun açık durumdayken çalıştırmanız gerekiyor. Oyun üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri belirleyin. Mod oyunun bellek sürecine otomatik olarak müdahale edip bu süreçteki araç kullanma dinamiklerini sizin isteğinize göre değiştirmektedir. 

Oyun modunu aktifleşitirmek için F5 tuşuna basmanız gerekmektedir. Aynı şekilde devre dışı bırakmak için de F5 tuşunu kullanmanız lazım. Eğer sizde GTA 5 oyununda farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız GTA 5 Drift Modu'nu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2
BOYUT
24.66 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,680
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.