GTA 5 Iron Man Modu

GTA 5 Iron Man Modu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 Için Süper Kahraman Modu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz GTA 5 Iron Man Modu ile farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. GTA 5'i Iron Man'ın Mark III kostümüyle ve süper yetenekleriyle oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir yama olup keyifli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Bu mod resmi olmadığından dolayı oluşabilecek problemlerden sorumlu tutulamayız. Oyun sunucularından banlanmanıza bile sebebiyet verebilirsiniz. Modu yüklemeden önce GTA 5 oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyorum. 

Las Santos sokaklarında Iron Man kostümü giyerek süper yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir mod olmakla birlikte savaş zırhını oyuna eklemenize yardımcı olmaktadır. Oyunda Mark III savaş zırhıyla attığınız yumruklarla arabaları dahi parçalayabilirsiniz.  

GTA 5 Iron Man Modu Kurulumu
Modu yüklemek için Sciript Hook V yazılımını kullanarak bağlantıyı indirmeniz gerekmektedir. Ctrl+N tuşlarına bastığınız zaman mod menüsünün açılması gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz Mod arşiv dosyasını herhangi bir klasöre çıkarınız. Ardından Open IV Package Installer'ı çalıştırdıktan sonra modsx64g.rpflevelsgta5generic konumuna gittikten sonra mod klasörü yoksa bu videodaki adımları takip edip bu klasörü oluşturmanız gerekiyor. 
Modun yüklenmesini sağladıktan sonra oyun içinde Ctrl+N tuşlarına basıp mod menüsünü açınız. Page Up ve Page Down yada numpad üzerinde yer alan 8 ve 2 tuşlarını kullanıp menüde tercihinizi Enter tuşu ile tamamlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,149
HEMEN İNDİR (3.81 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?