GTA 5 North Yankton Loader indir
GTA 5 North Yankton Loader

GTA 5 North Yankton Loader indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

GTA 5 Başlangıç Bölümüne Dönme Yaması

Oyunun başladığı haritaya dönmeniz için hazırlanmış başarılı bir yamadır. Ancak resmi bir mod olmadığından dolayı bu modu kullanmanız halinde oyunun sunucularından banlanmanız söz konusu olabilir. Eğer oyunun orjinal versiyonuna sahipseniz lütfen oyun dosyalarını yedekleyin. Aksi taktirde herhangi bir problemde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. 

Ücretsiz olarak sunulan mod ile GTA 5'te oyunun başlangıcındaki haritaya dönüyorsunuz. Hatırlayacağınız gibi oyunun ilk başlangıç bölümünde oyun bir soygun bölümüyle açılıyordu. Kahramanımız bir banka soygunu yapıp Los Santos'un kuzeyine dönüyordu. İlerlediğimiz oyunda ne yazık ki geriye dönemiyorduk. İşte GTA 5 North Yankton Loader yaması da tekrar bu haritaya dönmeniz için hazırlanmıştır. 

GTA 5 North Yankton Loader Kurulumu
Öncelikle Script Hook V programını yüklemeniz gerekiyor. Eğer sizde bu program yoksa bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Ayrıca sadece bu mod için değil diğer GTA 5 modlarını yüklemek için de Script Hook V programına ihtiyaç duyuluyor. 

Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyayı arşiv dosyasını herhangi bir arşiv yöneticisiyle açtıktan sonra içerisinde bulunan NativeTrainer.asi dosyasını bilgisayarınızda GTA 5'in kurulu olduğu klasöre kopyalayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken şey F4 tuşuna bastıktan sonra Native Trainer'ı açın. Trainerin arayüzünde yer alan Numpad üzerinden 2, 4, 6, 8 tuşlarını kullanarak kolay bir şekilde yönlendirme yapabilirsiniz. Menü üzerinden yapacağınız North Yankton seçeneğini seçtikten sonra Load seçeneğini seçip haritaya yüklemeniz gerekmektedir. Eğer sizde oyunun başladığı yere dönmek istiyorsanız bu modu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,021
HEMEN İNDİR (330.52 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?