GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu indir
GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

GTA 5 için Patlayan Galaxy Note 7 Yaması

Bildiğiniz üzere patlayan GTA Galaxy Note 7'ler bir hayli espiri konusu oldu. İmajını Note 7 ile fena zedeleyen Samsung bu kez GTA 5 moduna düştü. Oyunda Galaxy Note 7'yi silah dükkanında alarak bir patlayıcı olarak kullanabiliyorsunuz. 

Cihazda yaşanan batarya probleminden sonra Note 7'lerin patlaması sonucunda uluslararası uçuşlarda Galaxy Note 7'lerin uçağa alınmasına bile yasak gelmişti. Durum böyle olunca Samsung telefonları toplamaya başladı. Ama iş işten geçti. Note 7, GTA 5'teki yerini çoktan aldı bile. 

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modunda silah dükkanınıza Note 7 ekleyebiliyorsunuz. Oyunda telefonu bir iletişim aracı olarak değil tehlikeli bir patlayıcı olarak kullanıyoruz. Los Santos sokaklarında adeta terör estiriyoruz. 

Oyunda patlayıcı Note 7'yi kullanmak için silah dükkanını ziyaret edip telefonu almamız gerekiyor. Elbet teknoloji marketlerinde boy gösteren cihazı silah dükkanından almak adeta bir trajikomedi bir durum. 

Peki GTA 5'e Samsung Galaxy Note 7 Modu Nasıl Kurulur? 
Modu sitemizden güvenli bir şekilde indirdikten sonra w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adındaki dosyayı GTA'nın kurulu olduğu klasör içerisinde updatex64dlcpackspatchday8ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalamanız gerekmektedir. 

Eğer patchday8ng klasörünüz bulunmuyorsa dosyayı updatex64dlcpackspatchday3ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayabilirsiniz. Kurulum ile ilgili takıldığınız bir yer varsa bize yorumda bildirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
44,197
HEMEN İNDİR (3.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 19 Ortalama Puan: 3.4
5
6
4
5
3
2
2
3
1
3
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?