Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 Snow Mod
GTA 5 İçin Kar Modu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınız üzerinde oynayabildiğiniz GTA 5 oyununda karlar içinde içinde olmaya ne dersiniz? Popüler aksiyon oyunu olan GTA 5 ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yıllardır beklenen PC oyunları arasında yer alan GTA 5'e karşı özlemlerini giderebilirsiniz. GTA 5 oyununu güzelleştirmek için Snow Mod yani kar moduyla oyundan daha farklı bir deneyim alabilirsiniz. 

Kaliteli grafiklere sahip olan GTA 5 Snow Mod ile artık GTA 5 oyununu karlar içinde oynayabilirsiniz. GTA Online için geliştirilmiş olan kar modunda tüm grafikler beyaza bürünüyor. Ağaçlardan kar düşmesinden tutun kış mevsiminde görmeye alışkın olduğunuz çatıların beyazlaması kadar herşey bu modda gerçekleşiyor. 

GTA 5 Snow Mod- GTA 5 İçin Kar Modu Kurulumu:
İlk olarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ardından mod dosyasının içinde yer alan "GTA5OnlineSnowPC.exe" isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırabilirsiniz. Yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor. Çalıştırdıktan sonra aktif hale getirmek için 1'i pasif hale getirmek için ise 0'ı seçmeniz gerekiyor. 

DEMEDİ DEMEYİN: Bu mod GTA 5'te çalışmayabilir. Aynı zamanda Snow Mod isimli dosyanın GTA 5 yetkileleri tarafından yayınlanmadığını söylememiz gerekiyor. Rockstar Games'in bu tür modlara karşı tarafta olduğunu da hatırlatalım. Online oyundan banlanma ihtimaliniz ise yüksek. Bu nedenle oluşabilecek aksi bir durumdan sorumlu değiliz. Sizlerde bunu indirirken kullanmak isterken bilincinde olun.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
6.47 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,396
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.