Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 Tsunami Mod
GTA 5 için Tsunami Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 Tsunami Modu sayesinde Tsunami modunu oyun içerisine entegre edebilirsiniz. GTA 5 Tsunami ile Los Santos Tsunami altında kalacak. Ancak bu mod resmi bir mod olmadığından dolayı oyun sunucularından banlamanıza sebebiyet verebilir. Bu nedenle oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyorum. 

Windows bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak sunulan GTA 5 Tsunami Modunda dev dalgalar altında kalacaksınız. GTA 5'in hikayesinin geçtiği harita olan Los Santos sular altında kalacak ve dolaşırken yolların sular altında kaldığını hatta arabaların su içerisinde yüzdüğünü görebiliyorsunuz. Deniz altına atlayarak Los Santos'u farklı bir şekilde dolaşabilmenize imkan sağlayan GTA 5 Tsunami Modu denemelisiniz. 

GTA 5 Tsunami Modu Kurulumu:
GTA 5'in bilgisayarınızda kurulu olduğu klasöre Open IV Package Installer'ı tanıtabilirsiniz. Open IV'ü çalıştırdıktan sonra common.rpf dosyasını açabiliyorsunuz. Data, levels ve GTA5 klasörünü açın. 

Water.xml dosyasının üzerine sağ tuşu tıkladıktan sonra replace seçeneğini seçmenizi öneriyorum. Daha önceden arşiv dosyasından çıkarmış olduğunuz water.xml dosyasını seçmenizi ve dosya içerisindeki Atlantis - No Water klasörlerinin içindeki water.xml dosyalarını kullanabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,778
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.