GWX Stopper

GWX Stopper

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 Bildirimlerini Kapatma Programı

Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarının şikayeti haline gelen Windows 10 bildirimlerini kapatabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir programdır. Windows işletim sistemli bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip bildirimleri kapatabilirsiniz. Windows 10'a yükseltme bildirimleri artık sizlere sıkıcı geliyorsa dert etmeyin. Bu bildirimleri kolay bir şekilde bir daha görmemek üzere kaldırabilirsiniz. 

Şuan var olan işletim sisteminizi sadece kullanmak istiyorsanız bu uygulama ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Windows 10 reklamlarını kaldırma işini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilen GWX Stopper programını indirdikten sonra kurulum işlemini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Windows 10'a geçiş reklamlarından sıkılan diğer Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarının seveceğine inanıyorum.

Microsoft Windows7, 8 ve 8.1 kullanan kişilerin ücretsiz olarak Windows 10'a geçiş yapabileceğini duyurmuştu. Ancak yeterli olmayan donanımdan dolayı bilgisayarınızda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer Windows 10'a geçmek istemiyorsanız GWX Stopper'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
2.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,680
HEMEN İNDİR (584.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?