Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Hacked?

reklam

Windows 10 için Bilgisayar Güvenliği Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Hacked? uygulamasıyla hesaplarınızın hacklenip hacklenmediğini öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için kullanabileceğiniz başarılı bir güvenlik uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Windows 10 cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hacked? uygulamasının yapısı itibariyle e-postalarınızda güvenliği sağlamaktadır. Bir sıkıntıyla karşılaştığınız zaman sizlere haber veren uygulama her kullanıcının sevebileceği başarılı bir hizmettir.

E-posta hesaplarınızın güvenliğini ikiye katlayan Hacked? programı kolay kullanımı ile işinizi yarayacak özellikler bulunduruyor. Eklemiş olduğunuz hesaplarda herhangi bir sıkıntı bulunursa size bunu hızlı bir şekilde bildiriyor. Şifrenizi değiştirmeniz için gerekli olan zamanı söyleyen Hacked? programı güvenlik açıklarını öğrenmenize imkan sağlıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Hacked? uygulaması e-posta adreslerinin geçmiş kayıtlarını da görüntülemenize olanak tanıyor. Eğer sizde Windows 10 cihazınızda güvenlik sağlamak istiyorsanız Hacked? uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.4 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,579
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.