Hacked?

Hacked?

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Windows 10 için Bilgisayar Güvenliği Uygulaması

Hacked? uygulamasıyla hesaplarınızın hacklenip hacklenmediğini öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için kullanabileceğiniz başarılı bir güvenlik uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Windows 10 cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hacked? uygulamasının yapısı itibariyle e-postalarınızda güvenliği sağlamaktadır. Bir sıkıntıyla karşılaştığınız zaman sizlere haber veren uygulama her kullanıcının sevebileceği başarılı bir hizmettir.

E-posta hesaplarınızın güvenliğini ikiye katlayan Hacked? programı kolay kullanımı ile işinizi yarayacak özellikler bulunduruyor. Eklemiş olduğunuz hesaplarda herhangi bir sıkıntı bulunursa size bunu hızlı bir şekilde bildiriyor. Şifrenizi değiştirmeniz için gerekli olan zamanı söyleyen Hacked? programı güvenlik açıklarını öğrenmenize imkan sağlıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Hacked? uygulaması e-posta adreslerinin geçmiş kayıtlarını da görüntülemenize olanak tanıyor. Eğer sizde Windows 10 cihazınızda güvenlik sağlamak istiyorsanız Hacked? uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
2,248
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?