Half-Life

Half-Life

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Bilim Kurgu Tabanlı Keskin Nişancı Oyunu

Birinci şahıs nişancı türünden bir oyun deneyimine ne dersiniz?

1998 yılında çıkış yapan ama halen popülerliğini bırakmayan Valve tarafından geliştirilmiş olan oyun bilim kurgu tabanlıdır. Oyun içerisindeki amacımız diğer FPS oyunları gibi hayatta kalmaya çalışmak. Arkadaşlarınıza ve dünya etrafındaki düşmanlara karşı oynamanıza imkan sağlayan oyun aynı zamanda çok oyunculu modu ile keyifli bir deneyim yaşamanıza da yardımcı oluyor.

Gerçekçi ve korkunç bir dünyada nasıl hayatta kalacaklarını düşündüren oyun tarihinin eskitemediği oyunlardan biri olmayı başarıyor. Zamanın üstün teknolojilerini içerisinde bulunduran oyun grafik açısından çok birşey beklemeyenleri mutlu edecek düzeydedir. Zevkli bir oyun yapısına sahip olan Half-Life ile muhteşem bir aksiyon deneyimi yaşamanız da kaçınılmaz olacak. 

Hemen hemen her yaşta oyuncusunun bulunduğu Half-Life oyunu eskiden internet kafelerde multiplayer oynanarak kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyordu. Şimdilerde her ne kadar bu gelenek fazla olmasa bile bu keyiften eksik kalmayacağınız bir oyun. Oyunda Dr. Gordon Freeman bizlere eşlik ediyor. Dünyayı onunla birlikte kurtarmaya çalıştığımız oyunda dünya etrafındaki düşmanlara karşı büyük bir mücadele veriyoruz. Oyun dünyasında adeta çığır açan Valve'nin en iyi oyunlarından biri olan Half-Life oyununda sizin de aksiyon dolu anlar yaşacağınızı umuyorum. 

Half-Life Sistem Gereksinimleri
EN DÜŞÜK: 500 mhz işlemci, 96mb ram, 16mb ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

ÖNERİLEN: 800 mhz işlemci, 128mb ram, 32mb+ ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,677
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?