Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

HDD Health
Sabit Disk Hatalarını Bulma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz HDD Health programı ile sabit diskinizde yer alan hataları hızlı bir şekilde tespit ederek veri kaybetme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. 

Veri kaybetmek her zaman kullanıcıların dikkatsizlikleri yüzünden ne yazık ki gerçekleşmiyor. Buna başka durumlar da etken olabiliyor. Mesela sabit diskinizde bulunan herhangi bir hatadan dolayı. HDD Health programı da bu durumlar için hazırlanmış başarılı bir program olup sabit diskinizdeki olası sorunları önceden tahmin ederek veri kaybettiğiniz zaman devreye girmektedir. 

Gayet başarılı bir arayüz ile karşımıza çıkan program yaptığı işten dolayı sabit diskinizi periyodik olarak taramaktadır. Hataları önlemek amacıyla kullanabileceğiniz HDD Health program S.M.A.R.T teknolojisinden faydalanmaktadır. Bed sektörler ve okuma hatalarını bu taramalar sonucunda kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. 

Ayrıca HDD Health programı sabit diskinizde olası bir hatayı size bir e-posta yoluyla bildirebiliyor. Ücretsiz olarak sunulan HDD Health programı elinizde bulunması gereken hizmetler arasında yer alıyor. Kötü günde iyi bir dostun size iyi geleceğine inanıyorsanız bu başarılı yazılımdan yana olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.2
BOYUT
4.02 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,232
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.