Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSHDDExpert

reklam

Sabit Disk Sorunları Bulma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

HDDExpert programı sayesinde sabit disklerinizde sorun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. Genellikle bilgisayar konusunda fazla deneyimi olmayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sabit disklerinizin ne kadar iyi çalştığınız gözlemleyebilirsiniz. 

Son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan HDDExpert programı ile disklerinize dair istatiskleri kolayca görebilirsiniz. Programla bilgisayarınızın diskinde bir sorun olup olmadığını kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. 

Ücretsiz olarak sunulan HDDExpert programı SMART testine dair tüm bilgileri size sunmaktadır. Aynı zamanda bunları anlaşılır bir formata dönüştüren HDDExpert programı deneyimi olmayan kullanıcıların bile disklerindeki sorunları fark etmelerini sağlıyor. Aynı zamanda disklerin durumuna göre tavsiyeler veren HDDExpert programı yetersiz havalandırma, yedek parça gereksinmi, yedek alıp almamanız gerektiği gibi tüm koularda önerdilerde bulunabilmektedir. 

Eğer sizde sabit disk sağlığı hakkında çeşitli bilgilere gerek duyuyorsanız HDDExpert programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.13.2
BOYUT
1.27 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,387
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.