Hektor

Hektor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon ve Korku Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Hektor oyununda sizleri korku ve macera dolu anlar bekliyor. Psikolojik korku oyunu olup hayalin sınırlarının çok ince olduğu bir serüvene atılan Hektor oyununda gizlenmiş bir labaratuvarda yürütülen deneylerde denek olarak kullanılan insanlara yıllardır akıl almaz işkenceler uygulanıyor olup bu deneylere maruz kalmış bir kahraman olarak bizde bu oyuna dahil oluyoruz. 

Kimi zaman elinizde bulunan çakmak ateşiyle önünüzü aydınlatmanız gerekiyor. 1-2 adım ilerinizi görerek ilerlemeye başladığınız Hektor oyununda koridorlarda karşılaşacağınız diğerleriyse bizim yerimizi canavara bildirmek için can atıyorsunuz.

Bu nedenle diğerleriyle bağlantı kurmadan ve canavara yakalanmadan yolunuzu bulmaya ve labaratuvarın kanlı geçmişi hakkında ipuçları toplamaya çalıştığınız Hektor oyununda kahramanımız bazen halüsinasyonlar görüyor. Bu durumda zayıf düşüyor ve tehlikelere karşı savunması hale geliyor. Bu yüzden halüsinasyon gördüğünüz zaman hap kullanmanız gerekiyor. Kaliteli grafiklere sahip olan Hektor oyununda korku dolu anlar biran olsun durmak bilmiyor. Eğer sizde aksiyon ve korku öğelerini bir arada seviyorsanız Hektor'u oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,672
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?