Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Hitman Pro
Güncel Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Hitman Pro programını bilgisayarınızda kullanarak profesyonel bir şekilde sisteminize bulaşan zararlı yazılımları yok edebilirsiniz. 

Bilgisayarınızda bulunan ara belleğinin yani RAM'ini az bir kısmının kullanılması sonucunda zayıf donanımlardan oluşan bilgisayarlarda bile etkili bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Hitman Pro programını öne çıkaran bir diğer özellik ise ayrıyetten bir programa ihtiyaç duymadan truva atı, rootkit gibi küçük olan zararlı öğeleri denetleyip yok ediyor olması programı güzel kılan özelliklerden biri. 

Bildiğiniz üzere antivirüs programlarının bir kısmı güncel olma konusunda başarılı değil. Fakat Hitman Pro programı her zaman güncel kalarak ortaya atılmış olan yeni zararlı olan yazılımları bile fark ederek bilgisayarınızı koruma altına alır. 

Taşınabilir bir bellek üzerinde hatta USB üzerinde bile çalışabilen Hitman Pro programı bilgisayarınızda tarama işlemini birkaç tıklama hatta birkaç dakika içerisinde tarayarak temizlik görevini başarılı bir şekilde  yerine getirir. 

Dilerseniz sizde Hitman Pro programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.7
BOYUT
9.8 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,050
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.