Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

HITMAN

reklam

TPS Türünde Suikast Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış HITMAN oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Dünyanın en iyi suikastçisi Ajan 47 yeni macerasıyla oyunseverleri bekliyor. 

Video oyularının en popüler kahramanlarından biri olan 47'nin yeni maceralarını bilgisayarınıza taşıyan TPS tarzında gizlilik tabanlı bir aksiyon ve macera oyunudur. Hatırlayacağınız üzere önceki oyunlarda farklı bir yapı  sunuluyor. Oyunun başından sonuna kadar tek bir senaryo üzerinden ilerleyip oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunda bizi dizi tadında bir aksiyon bekliyor. Bölüm halinde sunulan HITMAN oyununda baştan tüm bölümleri satın almanız mümkün isterseniz giriş bölümünü de satın alarak HITMAN oyunu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

Full Experience paketi oyunun ilk çıkan versiyonunu ve oyun içi çıkacak diğer bölümleri kapsamaktadır. Sadece oyunun giriş bölümü ile Paris bölümüne de bu oyunda sahip olabiliyorsunuz. Zorlu bir macera oyunu olan Hitman'ı arkadaşlarınızla online olarak oynayarak aksiyonu ikiye katlamanız da mümkün. Tabii dilerseniz tek başınıza bu oyunu oynayabiirsiniz. Kaliteli grafiklerden oluşan HITMAN oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

HITMAN Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel Core i5 2500K veya AMD Phenom II X4 940 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 50 GB boş depoalama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,929
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.