Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Hotspot Shield Elite
Yasaklı Sitelere Girme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bildiğiniz üzere ülkemizde sık sık internet sorunları ve kısıtlamaları ile karşılaşıyoruz. Ülkemizin önemli sorunlarından biri haline gelen yasaklı sitelere erişmek için Hotspot Shield Elite programını kullanabilirsiniz. Program size aracı olup Amerika IP adresleri üzerinden sitelere ulaşmanıza imkan sağlıyor. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir program olup internette HTTPS şifreleme yoluyla hiçbir iz bırakmadan güvenli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. 

Sadece yasaklı sitelere giriş yapmak için değil aynı zamanda güvenli alışveriş yapabilmek ve arkanızdan iz bırakmadan gezinmek içinde kullanabilirsiniz. 

Gayet sade ve başarılı bir arayüze sahip olan Hotspot Shield Elite programı ile korsanlara göz açtırmamış olursunuz. İstediğiniz proxy'ler aracılığıyla internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. 

Hotspot Shield Elite Kullanımı
Programı sitemizden güvenli bir şekilde indirdikten sonra karşınıza çıkacak olan pencereden sağ alttan sağ tıklayım Connect tuşuna basın. Daha sonra internet tarayıcınız açılacaktır. İnternet tarayıcınız açıldıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabileceksiniz. Aynı zamanda hangi IP adresi ile bağlandığınızı da görüntülemeniz mümkün. İnternet tarayıcınız her açılan sayfanın üst bölümünde bir reklam çıkarması var ancak onu kolay bir şekilde kapatabiliyorsunuz. 

Wi-Fi'den internete bağlandığınız durumlarda bazı kişisel şifrelerinizi çalmak için harekete geçmiş olabilirler. Banka şifrelerinizi, kredi kartı numaralarınız, hesaplarınız ve daha birçok kişisel bilginizi bu halka açık WiFi'ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ancak Hotspot Shield Elite programı daima sizi korumak için var. İnternet bağlantınızı güvenlik altına alarak herhangi bir yerde Wi-Fi kullanırken bile bu tehlikeleri atlatabilirsiniz. 

Eğer sizinde üst düzey güvenlik ve yasaklı sitelere giriş programına ihtiyacınız varsa Hotspot Shield Elite'yi deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.42
BOYUT
7.68 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,369
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.