Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Hotspot Shield
Engellenmiş Sitelere Giriş Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Her geçen gün erişime engellenen web sitesi giderek artmaktadır, bu neden bu tür erişime kapalı sitelere erişmemiz için Hotspot Shield programı kullanışlı bir programdır.

Hotspot Shield programı girdiğimiz web sitelerinde gizliliğinizi sağlayabilir ve daha güvenli sörf yapabilirsiniz. Bu yazılım ile istediğiniz her siteye proxy üzerinden bağlanabilir, ziyaret ettiğiniz her sitede ip adresinizi gizleyerek online gizliliği sağlayabilirsiniz. Sanal gizlilik ağı kurarak tüm web içeriğine özgürce ulaşabilirsiniz.

Hotspot Shield programı ile kredi kartı numarası ve kredi kartı şifreleriniz gibi önemli bilgileri güvende tutabilirsiniz. Sistem kaynaklarını oldukça az kullanan program her bilgisayar üzerinde en iyi performansı sağlar.

Yazılımın ücretsiz versiyonunda reklamlar yayınlanmaktadır, ayrıca 3 GB bant genişliği bulunmaktadır.  Bu limitlerden kurtulmak istiyorsanız Hotspot Shield üreticisi sitesine girerek ödeme seçeneklerden birini seçerek reklamsız ve daha geniş bant ile kullanabilirsiniz.

Kurulum işlemleri oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. Her düzeyde bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.42
BOYUT
569.91 KB
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İNDİRİLME
19,089
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.