Hunger Dungeon

Hunger Dungeon

Son Güncelleme: 5 yıl önce

MOBA Savaş Oyunu

Hızlı ve heyecan dolu savaşlara ne dersiniz?

Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Hunger Dungeon oyununda online savaş sistemi yer alıyor. Hızlı ve heyecan dolu savaşlara ev sahipliği ettiğimiz oyunda ilginç elenceli sonuçlar karşımıza çıkıyor. Klasik olarak farklı kahramanları seçme imkanı sunulan Hunger Dungeon oyununda farklı oyun tecrübeleri yer alıyor. 

6 oyuncu aynı haritada üzerinde savaşmaya çalışıyor. Hunger Dungeon oyunundaki temel amacımız kaleyi savunmak ve düşmanlarımızın kalesini ele geçirmek. Oyunda düşmanlarımızı yok ettikçe ilerleme kaydediyor bununla birlikte yeni savaş yetenekleri de kazanabiliyoruz aynı zamanda daha güçlü ekipmanlar ve silahlar kullanmamız da mümkün hale geliyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulan versiyonunda her hafta 4 farklı kahraman seçilmektedir.

Dilerseniz eğer oyunun premium versiyonuna geçip saha fazla seçeneğe ve kahramana sahip olabiliyoruz. Klasik bir MOBA türünde savaş ıyunu olup her kahramanın kendine has savaş yetenekleri yer alıyor. Bunlar arasında ranger, ninja, assassin, knight yer almaktadır. Farklı oyun tecrübeleri edindiğimiz Hunger Dungeon oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Hunger Dungeon Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.4 GHz işlemci

- 512 MB RAM

- OpenGL 1.1 destekli 512 MB ekran kartı

- İnternet bağlantısı

- 300 MB boş depolama alanı

- Ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,882
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?