Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

IceCream Image Resizer
Resim Ve Fotoğraf Yeniden Boyutlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IceCream Image Resizer programı sayesinde elinizde yer alan fotoğrafları kolay bir şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir resim düzenleme hizmeti sunan programlar ne yazık ki bu özelliği içerisinde barındırmıyor olabilir. Bu nedenle hazırlanmış ihtiyaçlarınızı giderecek alternatif başarılı bir programdır. Kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan IceCream Image Resizer programı JPG, JPEG, PNG, GIF, TIFF gibi formatları desteklemektedir. 

Sürükle bırak desteğinin yanısıra resim ekleme ve düzenleme işlemlerinin çok hızlı bir şekilde tamamlanmasına imkan tanımaktadır. Eklenen resimleri yeniden boyutlandırırken şablon ekleme işini de gerçekleştirebilirsiniz. 

Facebook kapak fotoğrafının yanısıra Twitter kapak fotoğrafı gibi sık kullanılan piksel boyutlarını da bulundurmaktadır. Elinizde bulunan imaj dosyalarını yeniden boyutlandırıp fotoğrafları farklı yerde kullanmak istiyorsanız IceCream Image Resizer programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.20
BOYUT
15.21 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,092
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.