IceCream Image Resizer

IceCream Image Resizer

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Resim Ve Fotoğraf Yeniden Boyutlandırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IceCream Image Resizer programı sayesinde elinizde yer alan fotoğrafları kolay bir şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir resim düzenleme hizmeti sunan programlar ne yazık ki bu özelliği içerisinde barındırmıyor olabilir. Bu nedenle hazırlanmış ihtiyaçlarınızı giderecek alternatif başarılı bir programdır. Kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan IceCream Image Resizer programı JPG, JPEG, PNG, GIF, TIFF gibi formatları desteklemektedir. 

Sürükle bırak desteğinin yanısıra resim ekleme ve düzenleme işlemlerinin çok hızlı bir şekilde tamamlanmasına imkan tanımaktadır. Eklenen resimleri yeniden boyutlandırırken şablon ekleme işini de gerçekleştirebilirsiniz. 

Facebook kapak fotoğrafının yanısıra Twitter kapak fotoğrafı gibi sık kullanılan piksel boyutlarını da bulundurmaktadır. Elinizde bulunan imaj dosyalarını yeniden boyutlandırıp fotoğrafları farklı yerde kullanmak istiyorsanız IceCream Image Resizer programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.20
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,227
HEMEN İNDİR (15.21 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?