Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

iClone
3D Animasyon Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iClone programını Windows bilgisayarınızda kullanarak 3 boyutlu film setini yaratabilirsiniz. iClone ile yeni bir dünya oluşturabilirsiniz. Yeni karakterler oluşturabilir ve karakterlere mimikler eklemeniz de mümkündür. Gerçek zamanlı olarak 3 boyutlu modelleme yapabileceğiniz iClone programı çok kapsamlı olmasıyla hayal gücünüzün sınırlarını fazlasıyla zorluyor. 

3 boyutlu karakterlerinizin hareket ve mimik kabiliyetini kendi hazır efektleriyle geliştirmeniz mümkün. Son zamanlarda fazlasıyla kullanılan HDR efektlerde programın yeni sürümünde kullanılabiliyor. Filminizi belirlediğiniz kurguya göre hazırlamanız mümkün olduğu gibi belli zaman çizelgesine göre kapsamlı sahneler oluşturabilirsiniz. 

Program ayrıca AVI, Flash, WMV ve MPEG çıktı biçimlerini de desteklemektedir. Dilerseniz farklı vücut ölçülerinde bir erkek bir bayan yani 2 başrol oyuncusu oluşturabilirsiniz. Tüm fiziksel görünüş ve yapılarını da ayarlayabilirsiniz. 

HD video format desteği bulunduran iClone programı tam ekran DVD kalitesinde sunum oluşturmaktadır. Gerçek zamanlı olarak metin düzenlemesi yapabileceğiniz iClone programını sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.12
BOYUT
3.66 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,871
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.