iClone

iClone

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

3D Animasyon Oluşturma Programı

iClone programını Windows bilgisayarınızda kullanarak 3 boyutlu film setini yaratabilirsiniz. iClone ile yeni bir dünya oluşturabilirsiniz. Yeni karakterler oluşturabilir ve karakterlere mimikler eklemeniz de mümkündür. Gerçek zamanlı olarak 3 boyutlu modelleme yapabileceğiniz iClone programı çok kapsamlı olmasıyla hayal gücünüzün sınırlarını fazlasıyla zorluyor. 

3 boyutlu karakterlerinizin hareket ve mimik kabiliyetini kendi hazır efektleriyle geliştirmeniz mümkün. Son zamanlarda fazlasıyla kullanılan HDR efektlerde programın yeni sürümünde kullanılabiliyor. Filminizi belirlediğiniz kurguya göre hazırlamanız mümkün olduğu gibi belli zaman çizelgesine göre kapsamlı sahneler oluşturabilirsiniz. 

Program ayrıca AVI, Flash, WMV ve MPEG çıktı biçimlerini de desteklemektedir. Dilerseniz farklı vücut ölçülerinde bir erkek bir bayan yani 2 başrol oyuncusu oluşturabilirsiniz. Tüm fiziksel görünüş ve yapılarını da ayarlayabilirsiniz. 

HD video format desteği bulunduran iClone programı tam ekran DVD kalitesinde sunum oluşturmaktadır. Gerçek zamanlı olarak metin düzenlemesi yapabileceğiniz iClone programını sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
3D Uygulama
VERSIYON
4.12
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,052
HEMEN İNDİR (3.66 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?