iFreeBudget

iFreeBudget

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Finansal Bütçe Takip Etme Programı

iFreeBudget programı sayesinde bütçeleme ve finans işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan iFreeBudget programı açık kaynak olarak geliştirilmiştir. 

Ücretsiz başarılı bir program olup program içerisinde kısıtlanan yahut engellenen bir özellik bulunmamaktadır. Gelirlerinizi, giderlerinizi hesaplarınızı inceleyebilir, ödemelerinizi ve faturalarınızı takip edebilirsiniz.

Finansal durumunuzu takip etmeniz için hazırlanmış olan iFreeBudget programı banka hesap bilgilerinizi, ödemeleri, giderleri, gelirleri ve daha birçok veriyi gözlem altında tutabilirsiniz. iFreeBudget programı bütçenizi takip etmenize imkan sağlamaktadır.

Günlük, haftalık ve aylık olarak hesaplarınızı incelemenize olanak sağlayan iFreeBudget programı grafik açısından oldukça başarılı bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her düzey kullanıcıya hitap etmektedir. Finansal yapınızı kolay bir şekilde takip etmenize imkan sağlayan iFreeBudget programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Finans
VERSIYON
2.0.38
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,288
HEMEN İNDİR (6.35 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?