Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Image Tuner
Resim Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gayet basit bir yapıya sahip olan Image Tuner programını kullanarak Photoshop gibi gelişmiş özelliklere sahip olan bir programın işlevsel özelliklerine ihtiyaç duymayacaksınız. Piyasada yer alan programlar karmaşık bir arayüze sahip olup bazen kullanıcıları zorlayabiliyor. Bu nedenle Image Tuner programını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olması nedeniyle hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz kaliteli bir program olup fotoğraflarınızda yeniden boyutlandırma, yeniden adlandırma, format değiştirme gibi işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Küçük boyutlu olması nedeniyle bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacak olan Image Tuner programı sisteminizi yormadan çalışmaktadır. Eğer sizde kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle kolay kullanıma sahip bir program kullanmak istiyorsanız Image Tuner programını kullanabilirsiniz. 

iPhone, İPad için özel boyutlandırma yapabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızla da uyumlu formatlar haline resimlerinizi getirebilirsiniz. 

BMP, JPG, GIF, JPEG, TIFF, PCX ve daha birçok formatı desteklemektedir. İleri düzey kullanıcılara da hitap eden Image Tuner programı gelişmiş seçenek ve ayarlar bulundurmaktadır. Eğer sizde basit yapıda bir düzenleme programına gerek duyuyorsanız Image Tuner programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.2
BOYUT
2.13 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,384
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.