Infection Strike

Infection Strike

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Zombi FPS Oyunu

Infection Strike oyununda zombilere karşı savaşırken kahramanlarınızı geliştirebilmeniz mümkün. Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz düşük dosya boyutunun yanısıra Türkçe desteği gibi avantajlarla karşımıza çıkan Infection Strike oyununda korku dolu anlara eşlik ediyoruz. 

Hikayesinde korku dolu bir zombinin yer aldığı oyunda Dr. K adındaki bir bilim adamı yapmış olduğu virüslerle insanları yaşayan ölülere dönüştürüp onlar üzerinde istediği herşeyi yaptırabiliyor. Dr. K bu zombi ordusu ile dünyayı ele geçirme planlaı yapıyor bununla birlikte Dr. K'yı durdurmaya çalışan kahramanlardan biri olarak oyuna dahil ediliyor ve zombilere karşı savaş açıyoruz. 

Online karşılaşmalarda diğer oyuncularla savaştığımız bir FPS oyunu değil içerisinde çeşitli farklı oyun modları bulundurmaktadır. Infection Strike oyununda dilerseniz diğer oyuncularla klasik deathmatch türünde takımlar halinde savaşabiliyor dilerseniz de Biyokimyasal modda mutasyona uğrayan oyuncuları durdurmak için çaba gösterebiliyorsunuz. 

Genel olarak dikkat çeken başarılı bir RPG modu bulunduran oyunda üzerinize saldıran düşmanlara tuzaklar kurup savaşabiliyorsunuz. Biyokimyasal oyun modunda ise mutasyona uğrayan oyuncuları durdurabilmek için çaba gösteriyoruz ve kule savunma oyunlarına benzer bir şekilde onlara karşı saldırılar düzenleyebiliyoruz. RPG oyun modunda görevleri tamamlayıp bölüm sonu canavarlarıyla büyük bir mücadeleye girdiğimiz oyunda yeni silahların kilidini açmamız da mümkün oluyor. 

Düşük gereksinimlere sahip olan Infection Strike oyununun grafiklerinin çok iyi olduğunu söylememiz mümkün değil ancan oyun genel olarak iyi bir atmosfere sahip. Bu nedenle Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,852
HEMEN İNDİR (26.63 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?