İngilizce Kelime Öğren

İngilizce Kelime Öğren

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

İngilizce Kelime Öğrenme Ve Test Programı

İngilizce Kelime öğren uygulamasıyla İngilizce kelimeleri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz İngilizce Kelime Öğren programında istediğiniz dil seçeneğini belirledikten sonra kelimeleri test edebiliyorsunuz. 

Program aracılığıyla karşınıza çıkan test olarak karşınıza gelen soruları yanıtlamanız gerekiyor. Test olarak karşınıza çıkan doğru yanlış rakamlarını görüntüleyebiliyorsunuz. 5 şıklı sorularda size verilen kelimeler soruluyor ve sizde o kelimenin karşı dildeki anlamını doğru bir şekilde seçeneklerde bulup seçmelisiniz. 

İngilizce Kelime Öğren programının en güzel yanı ise yeni öğrenmiş olduğunuz kelimeleri liste haline getirmenize imkan sağlamasıdır. Kelimelerle kendinizi test etmenize imkan sağlayan İngilizce Kelime Öğren programıyla kendi testinizi yapabilmek için ilk önce en az 5 kelime girmeniz gerekmektedir. 

Kelime bilginizi arttırmanıza imkan sağlayan İngilizce Kelime Öğren programını ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,184
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?