Inno Setup Compiler

Inno Setup Compiler

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows Kurulum Dosyası Oluşturma Programı

Inno Setup Compiler programı sayesinde Windows kurulum dosyaları oluşturabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Inno Setup Compiler programı basit bir çalışma sunmaktadır. Program her ne kadar karışık gelsede çalışma ve program şekliyle kurulum dosyalarınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

Kurulum sihirbazı sayesinde kolay bir şekilde kurulum dosyaları oluşturmaza imkan sağlayan program basit bir yapıyla hazırlanmıştır. Inno Setup Compiler programı öncelikle uygulama adı ve sürümünün yanı sıra yayıncı adı web sitesi seçmeniz listelenmektedir. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Inno Setup Compiler programında ileri tuşuna basarak işleme devam etmeniz gerekiyor. Program ayrıca kullanıcıların kurulumun yapılacağı klasörün adını yada konumunu değiştirip değiştiremeyeceğini siz seçebiliyorsunuz. 

Program ile kurulum sihirbazı üzerinde sizden istenen bilgileri dikkatli bir şekilde doldurup işlemi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İşini başarılı bir şekilde gerçekleştiren program kurulum dosyası oluşturma için oldukça etkileyici bir çalışma göstermektedir. Masaüstü simgesi oluşturmanıza, kurulum dilini ve diğer benzeri çeşitli özelleştirmeler de bulundurmaktadır. 

Eğer sizde Windows kurulum dosyaları oluşturmak istiyorsanız Inno Setup Compiler programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
5.5.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,562
HEMEN İNDİR (1.86 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?