Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

InnoExtractor
Inno Kurulum Dosyası Veri Ayıklama

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış InnoExtractor programı sayesinde kurulum dosyalarının içerisinde bulunan dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. Küçük ancak bir o kadar etkili bir program olup kurulumunu yapmadan önce içerisinde bulunan dosyalara kolayca erişim sağlıyor. 

Kurulum dosyalarını çalıştırabilmek adına yönetici iznine eğer sahip değilseniz InnoExtractor programı ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Program içerisinde karışık ayarlar ve özellikler bulundurmuyor. Her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir olan InnoExtractor programı son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. 

Programın ana penceresi üzerinde sürükle bırak yapabilirsiniz. Daha sonra kurulum dosyasında bulunan tüm dosyalar karşınıza çıkacaktır. Sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanan InnoExtractor programı kurulum işlemi gerçekleştirmeden açmak isteyenlerin yardımcısı oluyor. Ayrıca son güncellemesiyle Türkçe dil desteğine kavuşan programda farklı dil seçenekleri yer alıyor. 

NOT: Kurulum esnasında üçüncü parti yazılım teklifleri çıkacaktır. Ancak programın çalışması için bunlara gerek yoktur. Kurulumu yaparken adımlara dikkat etmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
5.2.2.188
BOYUT
2.53 MB
DİLLER
İNDİRİLME
2,181
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.