InnoExtractor

InnoExtractor indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Inno Kurulum Dosyası Veri Ayıklama

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış InnoExtractor programı sayesinde kurulum dosyalarının içerisinde bulunan dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. Küçük ancak bir o kadar etkili bir program olup kurulumunu yapmadan önce içerisinde bulunan dosyalara kolayca erişim sağlıyor. 

Kurulum dosyalarını çalıştırabilmek adına yönetici iznine eğer sahip değilseniz InnoExtractor programı ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Program içerisinde karışık ayarlar ve özellikler bulundurmuyor. Her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir olan InnoExtractor programı son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. 

Programın ana penceresi üzerinde sürükle bırak yapabilirsiniz. Daha sonra kurulum dosyasında bulunan tüm dosyalar karşınıza çıkacaktır. Sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanan InnoExtractor programı kurulum işlemi gerçekleştirmeden açmak isteyenlerin yardımcısı oluyor. Ayrıca son güncellemesiyle Türkçe dil desteğine kavuşan programda farklı dil seçenekleri yer alıyor. 

NOT: Kurulum esnasında üçüncü parti yazılım teklifleri çıkacaktır. Ancak programın çalışması için bunlara gerek yoktur. Kurulumu yaparken adımlara dikkat etmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Dosya Sıkıştırıcılar
VERSIYON
5.2.2.188
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,647
HEMEN İNDİR (2.53 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?