Internet Download Manager

Internet Download Manager indir

Son Güncelleme: 8 yıl önce

IDM Hızlı Video ve Film İndirme Programı

IDM programı download işlemlerinizi 6 kat daha hızlı bir şekilde indirebileceğiniz geniş özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisidir.

İnternet Download Manager halk arasında IDM ve IDMAN isimleri ile fenomen haline gelmiş günümüzde en çok kullanılan dosya indirme yöneticisidir. Fenomen haline gelmesinin en büyük özelliği ise basit arayüzü ve kullanım kolaylığı olmasıdır.  İnternet ile aşina birisi yada acemi birisi kolaylıkla istedikleri dosyaları indirebilir. Internet Download Manager programının en büyük özelliği de indirmekte olduğunuz bir dosyayı duraklatarak daha sonra kaldığınız yerden tekrar devam ettirerek durklatma ve yürütme özelliğidir. 

İnternet Download Manager ile internet üzerinden Facebook, Youtube, MySpace, Dailymotion gibi sosyal paylaşım ve video sitelerinden film, müzik, videolar indirebilirsiniz. Programı Türkçe kullanmak için burayı tıklayarak türkçe dil yamasını kurabilirsiniz. İndirdiğiniz Zip dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki "Language" klasörüne kopyalayın daha sonra programı açarak,"View>Langue" menüsünden Türkçe dilini seçerek programı Türkçe'leştirebilirsiniz.

Internet Download Manager programı FPT ve HTTP protokolleri güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini desteklemektedir. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer popüler tarayıcıları desteklemektedir. 

İndirme işlemini başlatmadan önce önizleme seçeneği ile dosyaları görüntülemenize imkan sağlayan program gelişmiş entegrasyon, gelişmiş araç çubuğu ve diğer geliştirmeler bulundurmaktadır. İstediğiniz dosyaları indirmenize imkan sağlayan program çeşitli özellikler de bulunduruyor. Internet Download Manager ile izlemekte olduğunuz bir film veya diziyi rahatlıkla bilgisayarınızdaki diskinize kaydedebilirsiniz.

Sonuç olarak internet üzerinden yüksek boyutlu dosyaları indirmek için en başarılı yazılımların başında gelen IDM, gelişmiş özelliklere sahip profesyonel bir yazılımdır. Bu tür bir program arıyorsanız daha fazla aramadan direkt olarak indirmenizi tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Download Yöneticileri
VERSIYON
6.25.20
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
258,366
GELİŞTİRİCİ
IDM
HEMEN İNDİR (6.53 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 4
5
3
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Ziyaretçi Ziyaretçi 2 yıl önce
güzel proğram
ahmet özeren 2 yıl önce
BUVATSAPPİNDİRMEKBUKADARMIZORDUR
mehmet mehmet 2 yıl önce
IDM çok iyi bir program çok hızlı ve pratik dosya indirmenin en kolay yolu diyebilirim.